Aktuální pozice

Tattoo > Informace > Filozofie tetování

Hlavní menu


Filozofie tetování

Přemýšlíte proč se lidé nechají tetovat ? Chcete tetování ?

Byl bych rád, kdyby jste před tím než začnete uvažovat, že si necháte udělat cejch, přemýšleli nad tím jaký to bude mít dopad na Vaši psychyku a život spojený s tetováním o kterém uvažujete.

Spousty malůvek je jen krátkou myšlenkou v jistém údobí našeho života. Dál už nás nezajímají nebo prostě ztratily na významu proč jej nosíme.

Když tvořím někomu motiv, ptám se na pár základních otázek.

Co vlastně má představovat motiv na potetovaném, který je tak trochu myšlenkou jejich vlastní mysli.

Máte rádi nějaký sport ? Máte něco důležitého na srdci ? Tak se přeneste myšlenkama do budoucnosti , jestli to či ono nás bude držet a naplňovat. Jasně , přišel-li jsem o nohu, a to při sportu který jsem tak miloval, bylo by asi na místě mít námět na toto téma. Ale nebudeme třeba mít ještě nějaké zájmy ? Něco co nás bude naplňovat a staré tetování bude jen připomínat události, které už pro nás nic neznamenají ?

To je jen na uvážení co vlastné bude zdobit tělo po zbytek našeho života.

Když vymýšlím motiv, jdu rád do hloubky myšlenky se kterou se ubíráme s klientem .

Protože symboly nemusejí být zrovna ty co mají zobrazovat. Biker co se snaží za každou cenu vyhrát závod si může dát jakýkoli návrh . Já bych jemu navrhnul třeba symbol vlka , který se životem snaží prodrat. Je dravý a soutěživý , jinak by nepřežil . Symbol smrti lebku , která nám jasně udává to, že jsme z kostí a ne papíru. A ńa konec třeba květinu či strom, který se nevzdává a snaží se růst za každou cenu i v tom nejnehostinějším prostředí . Prostě to , že jezdíte na kole ještě neznamená, že busíte mít natetovanýho bikera na biku .... :-)))

 

Rád vám poradím ......Kuba