Aktuální pozice

Tattoo > Informace > Moje specializace

Hlavní menu


Moje specializace

Kuba a tetování :"........kreslením se zabývám už od malička. Vždy jsem studoval stíny a prostě vše co je k vidění. Jenom to byl problém vždy zachytit. Každý kreslící nástroj má své pro a proti. Uhel na kreslení je nějaký a jiná je voskovka, když ji použijete na papír. Pak je zase otázka jaký si vezmete papír. Není papír jako papír, není plátno jako plátno.

V tetovací pistoli jsem nalezl velice dokonalý nástroj na malbu a nebyl by dokonalý, kdyby nebylo dokonalého "plátna", kůže. Tato kombinace mi pomáhá uskutečnit všechny výtvory a představy co jsem schopný vytetovat. A ještě jedna priorita v tetování je, že barvy dáváte do kůže a na tom živém plátně si obrázek nerozmažete, ani nerozpijete.

Specializuji se na portréty, stínohry, 3D efekty s bílou barvou, líbivé tribaly a to vše mám nejraději když to pluje na těle, jako by do obrázku někdo zafoukal. Nemyslím to úplně doslova, ale mám rád harmonii a soulad. Některé motivy se hodí umístit tam, ale ne tam. Je velice důležité si uvědomit, že tělo má tvar a tetování taky. Lehkomyslné tetování končí na laser centrum a když bylo dobře vytetované, tak tam půjdete vícekrát.

..................buďte nároční..................protože se vám budeme velice rádi věnovat........."

Kuba